O NAS

Kreatywne, efektywne i skuteczne wsparcie marketingowe dla branży budowlanej

Nasz zespół to ludzie doskonale potrafiący stworzyć odpowiednią strategię oraz komunikację marketingową dla produktów i firm z branży budowlanej. Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych oraz sektora budowlanego pozwala nam kreować optymalną strategię dla naszych Klientów. Charakteryzuje nas doświadczenie, ambicja, pomysłowość, wyjątkowa obsługa Klienta.

OFERUJEMY

 • Planowanie i zakup mediów

  Na podstawie informacji uzyskanych od Klienta oraz wypełnionego briefu, przygotowujemy segmentację rynku pod kątem przygotowania strategii reklamowej oraz stworzenia rekomendacji mediowych. Dążymy do tego, aby rekomendowane przez nas media docierały do najszerszej grupy docelowej Klienta przy najkorzystniejszej cenie!

 • Tworzenie fachowych treści

  W tym obszarze działań nasz zespół redakcyjny oferuje pełne wsparcie koncepcyjne i merytoryczne w tworzeniu kompleksowych strategii informacyjnych Firmy.

  Dla naszych Klientów oferujemy:

  – dostarczanie fachowo przygotowanych treści do publikacji drukowanych i elektronicznych,

  – opracowanie koncepcji merytorycznych stron internetowych Firm i przygotowanie gotowych artykułów oraz porad do publikacji na stronach firmowych,

  – przygotowanie artykułów sponsorowanych i artykułów promocyjnych do publikacji w mediach drukowanych i elektronicznych.

 • Custom Publishing

  Mając bogate doświadczenie w tworzeniu drukowanych publikacji z branży budowlanej: czasopism, dodatków tematycznych, katalogów, folderów i ulotek informacyjnych jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie. Nasza oferta obejmuje: opracowanie koncepcji i prowadzenie nowych tytułów o wysokiej jakości merytorycznej i graficznej, wsparcie w prowadzeniu istniejących wydawnictw.

 • Działalność wydawnicza

  Aktualnie realizowane projektu internetowe:

  – od 2013 tworzymy BLOG  taras-balkon.pl

  – od 2015 tworzymy portal kotly.pl